Automatyka bram

Oferujemy Państwu najwyższej jakości zaawansowane systemy sterowania do bram z atestem profesjonalistów, które gwarantują bezpieczeństwo i prawdziwy komfort użytkowania.

 • Automatyka bram Kraków to jedna z kluczowych usług wykonywanych przez naszą firmę. Oferujemy Państwu najwyższej jakości zaawansowane systemy sterowania do bram z atestem profesjonalistów. Jesteśmy po to, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów!
  W trosce o Klienta współpracujemy tylko z najbardziej zaufanymi dostawcami automatyki do bram, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. W naszej ofercie znajduje się automatyka bram garażowych, a także wjazdowych – zarówno przesuwnych, jak i skrzydłowych. Jeśli posiadają już Państwo automat do bramy, oferujemy możliwość dorobienia dodatkowych pilotów lub zastosowania rozwiązania umożliwiającego sterowanie kilkoma automatami różnych producentów za pomocą jednego pilota. Posiadamy bardzo bogatą wiedzę oraz duże doświadczenie – automatyka bram Kraków nie ma przed nami żadnych tajemnic. Bez względu na to, jakie mają Państwo potrzeby i wymagania, postaramy się je spełnić!

  Automatyka bram Kraków

  Nasza firma nastawiona jest na działanie kompleksowe, tak, aby każdy z klientów mógł liczyć na rzetelną pomoc z naszej strony. W naszej ofercie znajduje się zatem również szereg akcesoriów podnoszących bezpieczeństwo, takich jak czytniki, sterowniki, lampy czy fotokomórki, a wszystkie pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Naszym celem jest zawsze zapewnienie każdemu naszemu Klientowi najwyższego komfortu użytkowania, oferując precyzyjny, wielokrotnie testowany sprzęt najlepszej jakości, który sprawdzi się nawet w bardzo wymagających warunkach. Wiemy, że każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze staramy się znaleźć perfekcyjnie rozwiązanie, pasujące do potrzeb Klienta. Dodatkowo oferujemy również montaż systemów alarmowych, monitoringu i montaż domofonów. Działamy nie tylko na terenie miasta Kraków, ale w całej Polsce!


 • automatyka bram kraków

 • 11

  Alarmy

  Nasze alarmy pozwalają na natychmiastową i skuteczną interwencję zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

  Dowiedz się więcej

 • 22

  Kamery

  Miej oko na wszystko, co dzieje się na Twojej posesji.
  Z nami nic Ci nie umknie.

  Dowiedz się więcej

 • 33

  Domofony

  Podstawowe wyposażenie każdego nowoczesnego budynku, które dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Dowiedz się więcej

 • 44

  Automatyka bram

  Proste w obsłudze, w pełni zautomatyzowane bramy, zagwarantują Ci wygodę i bezpieczeństwo.

  Dowiedz się więcej

 • kontrola dostępu
  instalacje RTV/SAT

 • nagłośnienie
  inteligentny budynek

 • oświetlenie LED
  instalacje elektryczne