Montaż systemów alarmowych

Montaż alarmów Kraków, Skawina, okolice

Instalowane przez nas systemy alarmowe, w tym także systemy przeciwpożarowe, charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością wykonania i 100% skutecznością, ale również niezwykłą łatwością obsługi oraz eleganckim wzornictwem.

 • Doskonale rozumiemy Twoją potrzebę ochrony swojego mienia i domowego miru, dlatego oferujemy urządzenia i systemy alarmowe najwyższej jakości. Wszystkie systemy jakie montujemy to rozwiązania skuteczne i zapewniające maksimum bezpieczeństwa. Montaż systemów alarmowych to nasza praca, ale również pasja, którą rozwijamy od wielu lat.

   

  Wykorzystywane dziś systemy alarmowe to urządzenia wysokiej jakości, zapewniające ochronę na najwyższym poziomie. Nasza firma oferuje montaż alarmów, które przede wszystkim będą informowały o włamaniu, ale również o wielu innych nieprawidłowościach występujących wewnątrz nieruchomości, a na życzenie klienta, także na całej posesji. Montaż systemów alarmowych, w skład których wchodzą  m.in. czujniki podczerwieni, czujniki  magnetyczne, dymu, gazu, zalania, a także syreny alarmowe  poprawiają bezpieczeństwo zarówno w domu jak i w firmie. W sytuacji zagrożenia alarm zostaje włączony, a powiadomienie trafia do stacji monitorowania. Właściciel nieruchomości zostaje o tym natychmiast poinformowany.

   

  Montaż systemów alarmowych

  Montaż systemów alarmowych to praca bardzo odpowiedzialna, dlatego w naszym zespole pracują wyłącznie osoby posiadające bardzo dużą wiedzę z zakresu systemów ochrony oraz systemów przeciwpożarowych. Chcąc dbać o Państwa bezpieczeństwo, wykorzystujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, minimalizując w ten sposób możliwość pojawiania się jakichkolwiek usterek.

   

  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu systemów alarmowych, oferując klientom wyłącznie sprzęt najwyższej jakości. Dbamy również o profesjonalne wykonanie, doradztwo i wszelką pomoc techniczną. Dokładamy największej staranności, aby systemy alarmowe charakteryzowały się nie tylko wysoką skutecznością, ale również doskonałym wzornictwem, pasującym do wnętrza, w którym są instalowane.

   

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ekipy, której możesz zaufać, skontaktuj się z nami! Działamy na terenie Krakowa, Skawiny, Wieliczki oraz okolic.  Montaż alarmów Kraków  to oferta idealna dla twoich potrzeb!


 • montaż systemów alarmowych

 • 11

  Alarmy

  Nasze alarmy pozwalają na natychmiastową i skuteczną interwencję zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

  Dowiedz się więcej

 • 22

  Kamery

  Miej oko na wszystko, co dzieje się na Twojej posesji.
  Z nami nic Ci nie umknie.

  Dowiedz się więcej

 • 33

  Domofony

  Podstawowe wyposażenie każdego nowoczesnego budynku, które dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Dowiedz się więcej

 • 44

  Automatyka bram

  Proste w obsłudze, w pełni zautomatyzowane bramy, zagwarantują Ci wygodę i bezpieczeństwo.

  Dowiedz się więcej

 • kontrola dostępu
  instalacje RTV/SAT

 • nagłośnienie
  inteligentny budynek

 • oświetlenie LED
  instalacje elektryczne